Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Sevgili Çocuklar;

Sizlerin daha güzel ortamlarda bilgiye ulaşmanız, ahlaklı ve erdem sahibi birer yetişkin olma yolunda ilerleyebilmeniz için Üsküdar Gençlik ve Eğitim Merkezleri çatısı altında Bilgi Evleri, Çocuk Akademileri ve Üsküdar Çocuk Üniversitesini kurduk. Sahibinin sizler olduğu bu nezih ortamlarda siz sevgili çocuklarımıza yardımcı olmak, yol göstermek ve sizleri çeşitli branşlarda hayata hazırlamak adına birbirinden enerjik, genç ve dinamik bir eğitim kadrosu ile çalışıyoruz. Bu hizmetlerden en güzel şekilde faydalanacağınıza inanıyor eğitim hayatınızda başarılar diliyorum.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
CAHİT ZARİFOĞLU BİLGİ EVİ

Cahit Zarifoğlu Bilgi Evi'nde, 1 adet bilgisayar salonu, 2 etüd salonu, 1 kütüphane ve 1 seminer salonu bulunmaktadır.

Üye Sayısı : 1537

Bilgisayar Salonu :

Bilgisayar salonunda 25 adet bilgisayar bulunmaktadır. Bu bilgisayarlar son teknoloji ürünleri olup halkın hizmetine sunulmuştur. Gelen öğrencilere öncelikle temel bilgisayar kullanma, oyun oynama, zararlı sitelerden arındırılmış internet ortamında ödev yapma, tez hazırlama gibi imkanlar sunuluyor.

Etüd Salonu :

Etüd salonlarında eğitmen nezaretinde okullarında veya evlerinde ders çalışma imkanı bulunmayan öğrenciler burada rahatlıkla ders çalışabilmektedir.

Kütüphane :

Kütüphanede 2.152 adet kitap bulunmaktadır. Burada hedef kitlenin ihtiyacına cevap verecek nitelikte kitap bulunmaktadır. Okuma alışkanlığını yaygınlaştırmak için öğrenciler öncelikle kütüphane bölümüne yönlendirilmektedir. Kütüphane sorumlusu nezaretinde kitap alıp okuyabilme, kitapları 15 gün süreyle evlerine ödünç alabilme imkanı verilmektedir.

Bilgi Evimizde çocuklara mini golf, masa tenisi ve satranç oynama imkanı yanında Matematik, Türkçe ve İngilizce derslerine yardımcı olacak kurslar verilmektedir.

Bilgi Evleri çalışma saatleri;
Pazartesi, Salı, Cumartesi günleri 09.00 - 17.00
Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri 09.00-18.00 arasındadır.

 

GÜNCELLENECEKTİR...

GÜNCELLENECEKTİR...

GÜNCELLENECEKTİR...

GÜNCELLENECEKTİR...

undefined

 

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı