Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Sevgili Çocuklar;

Sizlerin daha güzel ortamlarda bilgiye ulaşmanız, ahlaklı ve erdem sahibi birer yetişkin olma yolunda ilerleyebilmeniz için Üsküdar Gençlik ve Eğitim Merkezleri çatısı altında Bilgi Evleri, Çocuk Akademileri ve Üsküdar Çocuk Üniversitesini kurduk. Sahibinin sizler olduğu bu nezih ortamlarda siz sevgili çocuklarımıza yardımcı olmak, yol göstermek ve sizleri çeşitli branşlarda hayata hazırlamak adına birbirinden enerjik, genç ve dinamik bir eğitim kadrosu ile çalışıyoruz. Bu hizmetlerden en güzel şekilde faydalanacağınıza inanıyor eğitim hayatınızda başarılar diliyorum.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
2016 - 2017 ZÜMRE TOPLANTILARI Güncelleme : 26.9.2016

Üsküdar Belediyesi Çocuk Akademileri ve Bilgi Evleri yaz tatilinin ardından Üsküdarlı çocukların geleceği için hazırlık çalışmalarını tamamladı.  2016-2017 eğitim öğretim yılında da İlkokul ve Ortaokul öğrencileri Üsküdar Belediyesi bünyesindeki eğitim kurumlarından çeşitli branşlarda eğitim desteği almaya devam edecek.

Başarılı ve verimli bir eğitim dönemi geçirmek amacıyla geçmiş dönemin değerlendirilmesinin yanı sıra önümüzdeki dönemin planlandığı zümreler yapıldı.

Türkçe, matematik, İngilizce, okul eğitimleri, İnkılap Tarihi, Sanat, Bilgisayar, Rehberlik, Din Eğitimi, Fen Bilgisi, Kütüphane ve TEOG zümrelerinde öğretmenlerimiz planlı ve programlı bir şekilde yeni döneme hazırlandı.

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı