Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Sevgili Çocuklar;

Sizlerin daha güzel ortamlarda bilgiye ulaşmanız, ahlaklı ve erdem sahibi birer yetişkin olma yolunda ilerleyebilmeniz için Üsküdar Gençlik ve Eğitim Merkezleri çatısı altında Bilgi Evleri, Çocuk Akademileri ve Üsküdar Çocuk Üniversitesini kurduk. Sahibinin sizler olduğu bu nezih ortamlarda siz sevgili çocuklarımıza yardımcı olmak, yol göstermek ve sizleri çeşitli branşlarda hayata hazırlamak adına birbirinden enerjik, genç ve dinamik bir eğitim kadrosu ile çalışıyoruz. Bu hizmetlerden en güzel şekilde faydalanacağınıza inanıyor eğitim hayatınızda başarılar diliyorum.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
ÇOCUK AKADEMİLERİ VE BİLGİ EVLERİNDEN ANLAMLI PROJE Güncelleme : 26.11.2016

Ülkemizde ve Üsküdar’da yaşayan işitme engelli öğrenciler ile ilgili farkındalık oluşturmak amacıyla ‘SESSİZ SES” adında yeni bir proje başlatıyoruz. Bu projede katılımcı öğrencilerimize işaret dili öğreterek işitme engelli öğrencilerle aramızdaki engelleri kaldırmayı hedefliyoruz. Özel öğretim gören öğrencilerin toplumla kaynaşmasına katkıda bulunuyoruz.

Şunu iyi biliyoruz ki ne kadar öğrencimize işaret dili öğretirsek o kadar toplumsal barışa, hoşgörüye ve empatiye hizmet etmiş oluruz. Proje hakkında bilgi almak isteyen öğrencilerimizi ve velilerimizi Üsküdar Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğüne Fevziye Meriç Çocuk Akademimize bekliyoruz.

Fevziye Meriç Çocuk Akademisi İletişim İçin Tıklayınız

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı