Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Sevgili Çocuklar;

Sizlerin daha güzel ortamlarda bilgiye ulaşmanız, ahlaklı ve erdem sahibi birer yetişkin olma yolunda ilerleyebilmeniz için Üsküdar Gençlik ve Eğitim Merkezleri çatısı altında Bilgi Evleri, Çocuk Akademileri ve Üsküdar Çocuk Üniversitesini kurduk. Sahibinin sizler olduğu bu nezih ortamlarda siz sevgili çocuklarımıza yardımcı olmak, yol göstermek ve sizleri çeşitli branşlarda hayata hazırlamak adına birbirinden enerjik, genç ve dinamik bir eğitim kadrosu ile çalışıyoruz. Bu hizmetlerden en güzel şekilde faydalanacağınıza inanıyor eğitim hayatınızda başarılar diliyorum.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
EĞİTİM ÜSKÜDAR’DA FARK ÜSKÜDAR’DA Güncelleme : 4.11.2016

Üsküdar Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışıyla Üsküdar’ın mazisine, mirasına, kültürüne, sanatına ve eğitimine sahip çıkmaya devam ediyor. Gerek kültür merkezleriyle, gerek spor kompleksleriyle ve gerekse Çocuk Üniversitesi ve Bilgi Evleriyle Üsküdar’da eğitimin yükünü hafifletmeyi amaç edinen Üsküdar Belediyesi, okullarda da bu sorumluluk ve bilinçle çalışıyor.

Üsküdar Belediyesi, geçen yıl TEOG’da Bilgi Evleri ve Çocuk Akademileri’nde yakaladığı başarıyı bütün okullara yaymak amacıyla, Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Üsküdar Kaymakamlığıyla ortaklaşa uyguladığı TEOG Deneme Sınavı, 2 ve 3 Kasım 2016 tarihlerinde Üsküdar’daki bütün okullarda gerçekleştirildi.

İlginin oldukça yüksek olduğu, Üsküdar sınırları içinde yer alan 26’sı Ortaokul 8’i İmam Hatip Ortaokulu olmak üzere toplam 34 Ortaokul’da yaklaşık 5000 8.sınıf öğrencimiz TEOG deneme sınavına katıldı.

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı