Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Sevgili Çocuklar;

Sizlerin daha güzel ortamlarda bilgiye ulaşmanız, ahlaklı ve erdem sahibi birer yetişkin olma yolunda ilerleyebilmeniz için Üsküdar Gençlik ve Eğitim Merkezleri çatısı altında Bilgi Evleri, Çocuk Akademileri ve Üsküdar Çocuk Üniversitesini kurduk. Sahibinin sizler olduğu bu nezih ortamlarda siz sevgili çocuklarımıza yardımcı olmak, yol göstermek ve sizleri çeşitli branşlarda hayata hazırlamak adına birbirinden enerjik, genç ve dinamik bir eğitim kadrosu ile çalışıyoruz. Bu hizmetlerden en güzel şekilde faydalanacağınıza inanıyor eğitim hayatınızda başarılar diliyorum.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
HER PAZAR BABAMLA HUZUR'DA... Güncelleme : 7.12.2015

    Huzurun başkenti Üsküdar’da huzur dolu bir etkinlik daha… Üsküdar Belediyesi, Üsküdarımızın güzide camilerinde Üsküdar Bilgi Evi ve Çocuk Akademileri öğrencileriyle babalarını her Pazar aynı safta birleştiriyor.  Huzurun, sevginin, beraberliğin güçlendiği en aziz mekanlarda  "Her Pazar Babamla Huzurda" etkinliği bu hafta Atik Valide Camii’nde başladı.

HER PAZAR BABAMLA HUZUR'DA...

      Kütüphane Müdürümüz Yakup Öksüz’ün de katılımıyla gerçekleşen sabah namazı programları Üsküdar Bilgi Evi ve Çocuk Akademilerinde gerçekleşecek kahvaltıyla soframıza sevgi,  çayımıza muhabbet katarak devam edecek.

HER PAZAR BABAMLA HUZUR'DA...

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı