Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Sevgili Çocuklar;

Sizlerin daha güzel ortamlarda bilgiye ulaşmanız, ahlaklı ve erdem sahibi birer yetişkin olma yolunda ilerleyebilmeniz için Üsküdar Gençlik ve Eğitim Merkezleri çatısı altında Bilgi Evleri, Çocuk Akademileri ve Üsküdar Çocuk Üniversitesini kurduk. Sahibinin sizler olduğu bu nezih ortamlarda siz sevgili çocuklarımıza yardımcı olmak, yol göstermek ve sizleri çeşitli branşlarda hayata hazırlamak adına birbirinden enerjik, genç ve dinamik bir eğitim kadrosu ile çalışıyoruz. Bu hizmetlerden en güzel şekilde faydalanacağınıza inanıyor eğitim hayatınızda başarılar diliyorum.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
HER PAZAR BABAMLA HUZURDA Güncelleme : 25.10.2016

"Huzur şehri Üsküdar’ımızın gençleri babalarıyla birlikte sabah namazı huzurunu ve bereketini yaşıyor"

Peygamber Efendimiz döneminde mescitlere ailece gidilir, sabah ve yatsı namazlarında bile çocuklar aileleriyle camilerde olurlardı.

Üsküdar Belediyesi Çocuk Akademileri ve Bilgi Evleri, maneviyatı önceleyen nesiller yetiştirmek gayesi ile geleceğimiz olan öğrencilerimiz ve onların değerli aileleriyle "Babamla Her Pazar Huzurda" etkinliği gerçekleştiriyor.

Bu etkinlik çerçevesinde Üsküdarlı çocuklar, her pazar sabahı, Üsküdar'ın birbirinden güzel camilerinden birinde namazlarını eda edip Üsküdar'ın tarihi camilerini tanıyor, manevi değerlerimizi yaşıyorlar. Üsküdar Belediyesi gençlerimizi iyilerle ve iyiliklerle arkadaş etmeye devam ediyor.

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı