Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Sevgili Çocuklar;

Sizlerin daha güzel ortamlarda bilgiye ulaşmanız, ahlaklı ve erdem sahibi birer yetişkin olma yolunda ilerleyebilmeniz için Üsküdar Gençlik ve Eğitim Merkezleri çatısı altında Bilgi Evleri, Çocuk Akademileri ve Üsküdar Çocuk Üniversitesini kurduk. Sahibinin sizler olduğu bu nezih ortamlarda siz sevgili çocuklarımıza yardımcı olmak, yol göstermek ve sizleri çeşitli branşlarda hayata hazırlamak adına birbirinden enerjik, genç ve dinamik bir eğitim kadrosu ile çalışıyoruz. Bu hizmetlerden en güzel şekilde faydalanacağınıza inanıyor eğitim hayatınızda başarılar diliyorum.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
HİLMİ TÜRKMEN, ÜSKÜDAR BELEDİYESİNİN EĞİTMEN KADROSUYLA BULUŞTU Güncelleme : 1.12.2016

      Öğretmenler bir ülkenin, milletin aydınlanması ve gelişmesinin temel taşıdır. Kültürümüzde de ilim öğreten kimseye gerekirse köle olunur. Bu yüzden öğretmenler, toplumda en fazla hürmete layık olan, fedakârca çalışan kimselerdir.

      Üsküdar Gençlik ve Eğitim Merkezleri’nde görev yapmakta olan eğitmenler; Belediye Başkanımız Sayın Hilmi Türkmen ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sayın Yakup Öksüz’ün katılımlarıyla Kız Kulesi Restaurant’ta  bir araya geldi. Öğretmenlerimizin bu anlamlı gününü kutlayan Müdürümüz Sayın Yakup Öksüz’ün, Üsküdar Gençlik ve Eğitim Merkezleri’nin yürüttüğü eğitim faaliyetlerini anlatan bir sunum gerçekleştirmesinin ardından gençlerimizi iyilerle ve iyiliklerle buluşturan Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen’i sahneye arz etti. Programda öğretmenlere hitap eden Sayın Türkmen; öğretmenlerin hayatımızda müstesna bir yeri olduğunu, kendi hayatının en önemli yol göstericisinin de öğretmenler olduğunu belirtti. “Geleceği şekillendirecek nesilleri yetiştirecek olan öğretmenlerdir bu nedenle daha titiz çalışmalar yapılması, Üsküdar’da dokunulmayan çocuk kalmaması gerektiğini” ifade eden Sayın Türkmen, bu kutsal görevi icra eden tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü içtenlikle kutladı.  Müdürümüz Sayın Yakup Öksüz’ün Belediye Başkanımız Sayın Hilmi Türkmen’e hediyelerini sunması ile program sona erdi.

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı