Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Sevgili Çocuklar;

Sizlerin daha güzel ortamlarda bilgiye ulaşmanız, ahlaklı ve erdem sahibi birer yetişkin olma yolunda ilerleyebilmeniz için Üsküdar Gençlik ve Eğitim Merkezleri çatısı altında Bilgi Evleri, Çocuk Akademileri ve Üsküdar Çocuk Üniversitesini kurduk. Sahibinin sizler olduğu bu nezih ortamlarda siz sevgili çocuklarımıza yardımcı olmak, yol göstermek ve sizleri çeşitli branşlarda hayata hazırlamak adına birbirinden enerjik, genç ve dinamik bir eğitim kadrosu ile çalışıyoruz. Bu hizmetlerden en güzel şekilde faydalanacağınıza inanıyor eğitim hayatınızda başarılar diliyorum.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
OKUL EĞİTİMLERİMİZ - MASAL BAHÇESİ Güncelleme : 2.11.2016

Üsküdar Bilgi Evleri Üsküdar’daki okullarda eğitimlerine devam ediyor. Çocuklar neredeyse bizler de oradayız anlayışı ile yola çıkıp “Bir varmış biri varmış” diyerek Masal Bahçesi ile başka hayatlardan kendi hayatlarımıza dersler çıkarıyoruz. Eğitmenlerimiz masalın konusuna, temasına uygun kostümlerle dikkatleri üzerlerinde toplayıp çocukların bir sonraki haftayı merakla beklemelerini sağlıyorlar.

Üsküdar Belediyesi Bilgi Evleri olarak ilçemizde bulunan 7 okulda toplam 1390 öğrenci ile Masal Bahçesi çalışması yapıyoruz.

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı