Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Sevgili Çocuklar;

Sizlerin daha güzel ortamlarda bilgiye ulaşmanız, ahlaklı ve erdem sahibi birer yetişkin olma yolunda ilerleyebilmeniz için Üsküdar Gençlik ve Eğitim Merkezleri çatısı altında Bilgi Evleri, Çocuk Akademileri ve Üsküdar Çocuk Üniversitesini kurduk. Sahibinin sizler olduğu bu nezih ortamlarda siz sevgili çocuklarımıza yardımcı olmak, yol göstermek ve sizleri çeşitli branşlarda hayata hazırlamak adına birbirinden enerjik, genç ve dinamik bir eğitim kadrosu ile çalışıyoruz. Bu hizmetlerden en güzel şekilde faydalanacağınıza inanıyor eğitim hayatınızda başarılar diliyorum.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
TEOG VELİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI Güncelleme : 10.11.2016

Üsküdar Belediyesi Bilgi Evleri ve Çocuk Akademileri tarafından düzenlenen, temel eğitimden ortaöğretime geçiş sınavına hazırlanan öğrencilerin velilerine yönelik bilgilendirme toplantısının üçüncüsü yoğun katılım ile Bağlarbaşı Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

15 Temmuz şehitlerini anmak amacıyla hazırlanan video gösterimi ile başlayan program Üsküdar Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezleri’nin yürüttüğü eğitim çalışmalarının anlatıldığı tanıtım filminin ardından, Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Vekili, İletişim Uzmanı Dr.Şaban Kızıldağ’ın velilere yönelik semineri ile devam etti. İlgiyle dinlenen Kızıldağ, bir milyonu aşkın kişiye ulaştığı seminerlerinde söylediği: "Üretmek için, gelişmek için, her şeye rağmen mazeret yok" sloganı ile katılımcılara kıymetli bilgiler verirken keyifli anlar yaşattı.

Üsküdar Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Sayın Yakup Öksüz, Üsküdarlı velilere hitap ederek Üsküdar Bilgi Evleri ve Çocuk Akademilerinde yapılan TEOG sınavı hazırlık çalışmalarını değerlendirdi. Çocuk eğitiminde ailenin son derece hassas bir yere sahip olduğunu, geleceğimiz olan gençlerimize karşı ailelerin gereken ilgiyi göstermelerinin önemini dile getirdi.

“ÇOCUKLARIMIZI YARINLARA HAZIRLIYORUZ”

Üsküdar Belediye Başkanı Sayın Hilmi Türkmen’in TEOG sınavına hazırlanan öğrencilerin değerli velilerine hitabı ile devam eden programda: “Geleceğimiz ve çocuklarımız için, huzurumuz için, kardeşliğimiz için, Yeni Türkiye yolunda emin adımlarla yürümemiz için fedakârlık yaparak hafta sonunda zaman ayırıp davetimize icabet ettiniz, Çocuklarımızın yarınları adına düzenlediğimiz bu toplantımıza hoşgeldiniz.” diyerek velilere katılımlarından dolayı teşekkürlerini ileten Sayın Türkmen, çocuklarımızı yarınlara hazırlamaya, iyilerle ve iyiliklerle buluşturmaya devam edeceğiz diyerek sözlerine son verdi.

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı