Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Sevgili Çocuklar;

Sizlerin daha güzel ortamlarda bilgiye ulaşmanız, ahlaklı ve erdem sahibi birer yetişkin olma yolunda ilerleyebilmeniz için Üsküdar Gençlik ve Eğitim Merkezleri çatısı altında Bilgi Evleri, Çocuk Akademileri ve Üsküdar Çocuk Üniversitesini kurduk. Sahibinin sizler olduğu bu nezih ortamlarda siz sevgili çocuklarımıza yardımcı olmak, yol göstermek ve sizleri çeşitli branşlarda hayata hazırlamak adına birbirinden enerjik, genç ve dinamik bir eğitim kadrosu ile çalışıyoruz. Bu hizmetlerden en güzel şekilde faydalanacağınıza inanıyor eğitim hayatınızda başarılar diliyorum.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
TEOGDA İLK GÜN Güncelleme : 5.10.2016

8. sınıfın sonunda yapılan, çocuklarımızın hayatındaki önemli aşamalardan biri olan TEOG sınavı, iyi bir lise, devamında iyi bir üniversite ve sonunda kaliteli bir yaşam için büyük önem taşımaktadır.

Üsküdar Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü Çocuk Akademileri ve Bilgi Evleri, sorumlu belediyecilik anlayışıyla geleceğimiz olan çocukları TEOG sınavına hazırlıyor ve zorlu TEOG süreci Üsküdarlı çocuklar için çok kolay hale geliyor.

Öğrencilerin, ilgi ve yeteneklerine uygun, iyi liseleri kazanmalarını sağlamak üzere, sekiz şubede toplam bin yetmiş bir öğrenciye ulaşan Üsküdar Belediyesi Çocuk Akademileri ve Bilgi Evlerinde 2016-2017 eğitim öğretim yılının ilk ders heyecanı yaşandı. 

Öğrenciler, Türkçe, İngilizce, Matematik, Fen ve Teknoloji, İnkılap tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi  derslerinin yanında sınav stresi ile baş etme gibi pek çok önemli konuda rehberlik hizmeti alıyor, deneme sınavları ile sınava daha emin adımlarla ilerliyorlar.

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı