Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Sevgili Çocuklar;

Sizlerin daha güzel ortamlarda bilgiye ulaşmanız, ahlaklı ve erdem sahibi birer yetişkin olma yolunda ilerleyebilmeniz için Üsküdar Gençlik ve Eğitim Merkezleri çatısı altında Bilgi Evleri, Çocuk Akademileri ve Üsküdar Çocuk Üniversitesini kurduk. Sahibinin sizler olduğu bu nezih ortamlarda siz sevgili çocuklarımıza yardımcı olmak, yol göstermek ve sizleri çeşitli branşlarda hayata hazırlamak adına birbirinden enerjik, genç ve dinamik bir eğitim kadrosu ile çalışıyoruz. Bu hizmetlerden en güzel şekilde faydalanacağınıza inanıyor eğitim hayatınızda başarılar diliyorum.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
TEOGDA SEVİYE TESPİT Güncelleme : 27.9.2016

Üsküdarlı sekizinci sınıf öğrencilerinin TEOG sınavına hazırlık merkezi haline gelen Üsküdar Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü Çocuk Akademileri ve Bilgi Evleri, 2016-2017 Eğitim Öğretim dönemi için çalışmalarına başladı. Uzun ve emek gerektiren hazırlık sürecine öğrencilerimiz seviye belirleme sınavı ile başladılar.

Sınava hazırlıkta önemli adımlardan biri ölçme ve değerlendirmedir. Seçkin yayınların deneme sınavları ile öğrencilerimizin seviyeleri belirlenerek kendilerine uygun çalışma sistemleri oluşturuluyor.  Yapılan her sınav ile TEOG sınavına daha emin adımlarla ilerleyen öğrencilerimiz heyecanlarını da yenmiş oluyor.

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı