Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Değerli Gençler;

Yüreğinizden gelen bütün enerji ve coşkunuzla yarınların Türkiye’sinin temelini oluşturuyorsunuz. Eğitimden kültüre, sanattan spora, var olan potansiyelinizi açığa çıkarmak ve yükseltmek cesaret, umut ve gayretle mümkündür. Ahlak sahibi, okuyan, düşünen, sorgulayan ve üreten bir gençlik bizim en önemli hedefimizdir. Üsküdar ‘dan başlayarak, Türkiye’de ve dünyada insanlığa faydalı ve örnek olacak nitelikli bireyler olabilmeniz için bütün kurumlarımızla yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz. Yarınlarımız olan siz gençlere güvenimiz tamdır.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Bİ' DÜNYA ÖĞRENCİ ÜSKÜDAR'DA! Güncelleme : 23.5.2016

Üsküdar Belediyesi Gençlik Merkezi ve Mihmandar Uluslararası Öğrenci Derneği öncülüğünde "Bi' Dünya Öğrenci Üsküdar'da!" adıyla uluslararası öğrencilerin hayat hikayelerinin yer aldığı fotoğraf sergisi açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi TÜRKMEN ve Uluslararası Öğrenci Dernekleri Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Bolat da katıldı.

 

KARDEŞLİK TÜRKÜLERİ SÖYLENDİ

Program uluslararası öğrencilerin Kafkas dansı gösterisiyle başladı. Yine öğrencilerin yaptığı Özbek pilavının halka dağıtımıyla devam etti. "Ensar ve Muhacir" kardeşliğinin vücut bulduğu ve gün boyu devam eden sergide, birbirinden farklı etkinliklerle Üsküdar halkı misafir öğrencilerle sohbet etme ve onları tanıma imkanı buldu.

"Yabancı Öğrenci Değil Misafir Öğrenci!" ve "İyi ki Misafir Öğrenciler Var!" sloganlarının dikkat çektiği programa halkın yoğun ilgisi oldu.

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı