Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Değerli Gençler;

Yüreğinizden gelen bütün enerji ve coşkunuzla yarınların Türkiye’sinin temelini oluşturuyorsunuz. Eğitimden kültüre, sanattan spora, var olan potansiyelinizi açığa çıkarmak ve yükseltmek cesaret, umut ve gayretle mümkündür. Ahlak sahibi, okuyan, düşünen, sorgulayan ve üreten bir gençlik bizim en önemli hedefimizdir. Üsküdar ‘dan başlayarak, Türkiye’de ve dünyada insanlığa faydalı ve örnek olacak nitelikli bireyler olabilmeniz için bütün kurumlarımızla yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz. Yarınlarımız olan siz gençlere güvenimiz tamdır.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
DÖRT MEVSİM ÜSKÜDAR PROJESİ’NİN SONBAHAR ÇEKİMLERİNİ TAMAMLADI Güncelleme : 6.12.2016

Üsküdar Gençlik Merkezi bünyesindeki Fotoğraf Kulübü13 Kasım 2016 Pazar günü ilk gezisini gerçekleştirdi.

“Dört Mevsim Üsküdar” projesi kapsamında öncelikle III. Ahmet Çeşmesi ve Mihrimah Sultan Camii çevresinde fotoğraf çekimleri yapıldı. Ardından Şemsi Paşa Camiinde çekimlere devam eden kulüp sırasıyla Salacak Merdivenleri, Kız Kulesi, Tarihi Balıkçılar Çarşısı gibi Üsküdar’ın tarihi konumlarında çekimlerini gerçekleştirdi.

Üsküdar Gençlik Merkezi Fotoğraf Kulübü son olarak da sonbahar ruhunu İstanbul’da en güzel yaşatacak yerlerden biri olan Fethipaşa Korusunda çekimlerini yaptıktan sonra etkinliğe son verdi. 

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı