Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Değerli Gençler;

Yüreğinizden gelen bütün enerji ve coşkunuzla yarınların Türkiye’sinin temelini oluşturuyorsunuz. Eğitimden kültüre, sanattan spora, var olan potansiyelinizi açığa çıkarmak ve yükseltmek cesaret, umut ve gayretle mümkündür. Ahlak sahibi, okuyan, düşünen, sorgulayan ve üreten bir gençlik bizim en önemli hedefimizdir. Üsküdar ‘dan başlayarak, Türkiye’de ve dünyada insanlığa faydalı ve örnek olacak nitelikli bireyler olabilmeniz için bütün kurumlarımızla yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz. Yarınlarımız olan siz gençlere güvenimiz tamdır.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
TERCİH MERKEZİMİZ HİZMETTE Güncelleme : 21.7.2016

TEOG-LYS-YGS tercihlerinde öğrencilere uzman desteği sağlamak amacıyla Üsküdar Belediyesi tarafından tertip edilen Üsküdar Belediyesi Tercih Danışmanlık Merkezi, kazanmak isteyen öğrencileri misafir etmeye başladı.

Danışmanlık hizmetini, 20 Temmuz - 2 Ağustos tarihleri arasında, Üsküdar Balıkçılar Çarşısı girişi mevkiinde sağlayacak olan Üsküdar Belediyesi Tercih Danışmanlık Merkezi, şimdiden yoğun ilgi görüyor. 09:00-17:00 saatleri arası faaliyet gösterecek olan Üsküdar Belediyesi Tercih Danışmanlık Merkezi 'nde, TEOG-LYS-YGS tercihlerinde uzmanlar eşliğinde öğrencilere danışmanlık servisi verilecek.

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı