Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Değerli Gençler;

Yüreğinizden gelen bütün enerji ve coşkunuzla yarınların Türkiye’sinin temelini oluşturuyorsunuz. Eğitimden kültüre, sanattan spora, var olan potansiyelinizi açığa çıkarmak ve yükseltmek cesaret, umut ve gayretle mümkündür. Ahlak sahibi, okuyan, düşünen, sorgulayan ve üreten bir gençlik bizim en önemli hedefimizdir. Üsküdar ‘dan başlayarak, Türkiye’de ve dünyada insanlığa faydalı ve örnek olacak nitelikli bireyler olabilmeniz için bütün kurumlarımızla yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz. Yarınlarımız olan siz gençlere güvenimiz tamdır.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Kulüp Çalışmaları

ÜSKÜDAR GENÇLİK MERKEZİ KULÜPLER

MİSYONUMUZ: Gençlerimizin kendi ilgi ve yetenekleri doğrultusunda üretken, yaşadığı topluma duyarlı, yeniliklere açık çözüm odaklı bireyler olarak sağlıklı ve güvenilir ortamlarda kendilerini geliştirmelerine rehberlik etmek suretiyle güçlü bireyler olarak topluma katılımlarını sağlamak.

VİZYON:

Gençlerin gelişimlerini destekleyecek ulusal ve uluslararası projeler gerçekleştirmek; sivil toplumla işbirliği ile toplumsal hizmetler üretmek, kendilerinin ve ülkesinin faydasına sunacak bir vizyon kazandırmak.

 

KULÜPLERİMİZ:

Gençlerin talebi ve aktif yedi üye beyanı ile misyonumuza uygun alanlarda kulüp sorumlumuzun onayı ile yeni kulüpler açılabilmektedir. Kulüp çalışmaları “Kulüp Sorumlusu”na bağlı olarak iş yapmaktadır. Şuan aktif olarak kulüplerimiz:

DİL KULÜBÜ

FOTOĞRAF KULÜBÜ

GÜZEL SANATLAR KULUBÜ

İYİLİK KUŞAĞI KULÜBÜ

MÜZİK KULÜBÜ

 

Kulüplere Nasıl Üye Oluruz ?

Kulüp Tüzüğü

Madde 14 — Bir kulübe üye olmak için fotoğraflı kulüp formu doldurulması ve cv vermesi yeterlidir. Üyelik kabul edildiğinde geri dönüş yapılır.

Madde 15 — Kulüplerde aktif rol alan ve toplantılara düzenli katılan katılımcılar aktif üye olarak; üç defa üst üste toplantı ve etkinliğe katılmayan üye pasif üye olarak tanımlanır. Pasif üyeler sadece genel programlara davet edilir. Tüm üyeler haberleşmeyi whatssup grubunda yapar.

    

Madde 16 — Bir kişi yalnızca bir kulübe üye olabilir. Diğer kulüplerin genel etkinliklerine katılım hakkı saklıdır.

 


Facebook Twitter FriendFeed

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı