Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Değerli Gençler;

Yüreğinizden gelen bütün enerji ve coşkunuzla yarınların Türkiye’sinin temelini oluşturuyorsunuz. Eğitimden kültüre, sanattan spora, var olan potansiyelinizi açığa çıkarmak ve yükseltmek cesaret, umut ve gayretle mümkündür. Ahlak sahibi, okuyan, düşünen, sorgulayan ve üreten bir gençlik bizim en önemli hedefimizdir. Üsküdar ‘dan başlayarak, Türkiye’de ve dünyada insanlığa faydalı ve örnek olacak nitelikli bireyler olabilmeniz için bütün kurumlarımızla yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz. Yarınlarımız olan siz gençlere güvenimiz tamdır.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Dil Kulübü

DİL KULÜBÜ

Üyelerimizin İngilizce, Arapça başta olmak üzere yabancı bir dili unutmamak ve konuşabilmek ve daha iyi noktaya taşımak için projeler geliştirdikleri kulüp çalışmasıdır.

Şimdiye kadar çok aktif olan ve güzel projelere imza atan kulübümüzün şimdiye kadar geçmiş dönem başkanları: Sevde BAYIR, Enes AKTAŞ, Betül BAL

YAPTIKLARIMIZ

İngilizce Screable Yarışması

Ask Me? Üsküdar Rehberi

İngilizce Film Kuşağı

İngilizce izlenen kısa filmin ardından film üzerine yapılan sohbet

Speaking Cafe

Her Hafta Cumartesi günleri bir moderatör eşliğinde Üsküdar Gençlik Merkezi’nde veya dışarıda bir cafede bir konu başlığında İngilizce sohbet edilmektedir.

DEVAM EDEN PROJELER

Sohbet Bahane Yabancı Dilimizi Geliştirmek Şahane Projesi

Amaç: Gençlerimizin birbirini desteklemek, gelişimlerine katkıda bulunmak, kardeşlik hukuku kapsamında alt yapısı olan bir yabancı dili unutmamak ve daha da ilerletmek amacıyla daha iyi bilen arkadaşlarımızla sohbetler gerçekleştirmek.

Hedef: Arapça, İngilizce, Rusça olmak hafta da bir gün bir moderatör eşliğinde önceden belirlenen bir konu üzerinde sohbet edilmesi.

Sohbet Bahane Yabancı Dilimizi Geliştirmek Şahane Projesi bu dönemde devam edecektir. İngilizce, Arapça ve Rusçanızı geliştirmek mi istiyorsunuz! Güzel arkadaşlarla sohbet ortamında iyiliklere yelken mi açmak istiyorsunuz?  Harikaaa haydi kulübümüze üye olmaya!

                                            Yabancı Diller Film Kuşağı Projesi

Amaç: Birlikte iyi filmler izlemek; ilgilendiğimiz bir yabancı dilimizi daha iyi noktaya taşımak ve paylaşmak

Hedef: Yabancı dillerde izlediğimiz filmleri ya da birlikte izlediğimiz kısa filmeler üzerinden ilgili dilde film okuması yaparak yabancı dilimize daha ileri noktaya taşımak.

Sende yabancı dilini geliştirmek ve kendini daha da geliştirmek mi istiyorsun; O halde aramızdasın. Üye olmanı bekliyoruz.


Facebook Twitter FriendFeed

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı