Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Değerli Gençler;

Yüreğinizden gelen bütün enerji ve coşkunuzla yarınların Türkiye’sinin temelini oluşturuyorsunuz. Eğitimden kültüre, sanattan spora, var olan potansiyelinizi açığa çıkarmak ve yükseltmek cesaret, umut ve gayretle mümkündür. Ahlak sahibi, okuyan, düşünen, sorgulayan ve üreten bir gençlik bizim en önemli hedefimizdir. Üsküdar ‘dan başlayarak, Türkiye’de ve dünyada insanlığa faydalı ve örnek olacak nitelikli bireyler olabilmeniz için bütün kurumlarımızla yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz. Yarınlarımız olan siz gençlere güvenimiz tamdır.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
İyilik Kuşağı Kulübü

İYİLİK KUŞAĞI KULÜBÜ

Üyelerimizin toplumsal sorunlara dikkat çekmek, farkındalık yaratmak ve çözümler üretmek üzere sosyal sorumluluk projeleri geliştirmek için bir araya geldikleri kulüp çalışmasıdır. Yeni kurulan bu kulübümüz aktif olarak çalışmaktadır.

YAPTIKLARIMIZ

Bayır Bucak Türkmen Kardeşlerimize Yardım Çalışması

Afrika Su Kuyusu Kermes ve Üsküdar’da Müzik

Yaşlılık Atölyesi

İyi Kalpler Projesi

DEVAM EDEN PROJELER

İyi Kalpler Projesi

Amaç: Gençlerimizin toplumsal sorunlara karşı farkındalıkları ile sorunları tespit edip çözüm üreten projeler üretmeleri ve uygulamalarını sağlamak.

Hedef: Öncelikli hedef olarak Üsküdar Gençlik Merkezi çevresinde birlikte yaşadığımız komşularımızın eğitim desteğine ihtiyaç duyan çocuklarına yönelik ders takviyesi için abla ve abilerle haftanın belli gün ve saatlerini koordine eden çalışmalar ve manevi anlamda da destekleyen ve gezi ve etkinlikler planlamak.

“İyi Kalpler” Projesi bu dönemde devam edecekte. İyi kalpler arasında mı olmak istiyorsunuz; O zaman lütfen kulübümüze üye olmaya!


Facebook Twitter FriendFeed

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı