Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Değerli Gençler;

Yüreğinizden gelen bütün enerji ve coşkunuzla yarınların Türkiye’sinin temelini oluşturuyorsunuz. Eğitimden kültüre, sanattan spora, var olan potansiyelinizi açığa çıkarmak ve yükseltmek cesaret, umut ve gayretle mümkündür. Ahlak sahibi, okuyan, düşünen, sorgulayan ve üreten bir gençlik bizim en önemli hedefimizdir. Üsküdar ‘dan başlayarak, Türkiye’de ve dünyada insanlığa faydalı ve örnek olacak nitelikli bireyler olabilmeniz için bütün kurumlarımızla yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz. Yarınlarımız olan siz gençlere güvenimiz tamdır.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Spor Faaliyetleri

 

gençlik merkezi

 

 

gençlik merkezi

     Gençlik Merkezi; Üsküdar Belediye Başkanlığı bünyesinde, gençlerin sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler çerçevesinde serbest zamanlarının ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda değerlendirilmesine fırsat vererek topluma aktif bireyler olarak katılmalarını sağlayan ve gençleri zararlı alışkanlıklardan korumaya yönelik çalışmaları yürüten bir sosyal merkez olarak 2011 yılı itibariyle hizmete açıldı.

     Üsküdar Gençlik Merkezi, diğer gençlik merkezleri üyeleri ve okullar ile birlikte projeler üreterek, ilçe ve il düzeyindeki çalışmalarda, ulusal ve uluslararası gençlik organizasyonlarında diğer gençlik kuruluşları ile koordinasyonu gerçekleştirerek yurt dışı gençlik kuruluşları ile uluslararası projeler ve değişim programları gerçekleştirmektedir. 

Üsküdar Gençlik Merkezi’nde Atölye ve kulüp çalışmalarından sadece 13- 25 yaş grubu faydalanırken, Sporda ve genele açık etkinliklerimizde yaş sınırlaması yapılmamaktadır

 


Facebook Twitter FriendFeed

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı