Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Değerli Gençler;

Yüreğinizden gelen bütün enerji ve coşkunuzla yarınların Türkiye’sinin temelini oluşturuyorsunuz. Eğitimden kültüre, sanattan spora, var olan potansiyelinizi açığa çıkarmak ve yükseltmek cesaret, umut ve gayretle mümkündür. Ahlak sahibi, okuyan, düşünen, sorgulayan ve üreten bir gençlik bizim en önemli hedefimizdir. Üsküdar ‘dan başlayarak, Türkiye’de ve dünyada insanlığa faydalı ve örnek olacak nitelikli bireyler olabilmeniz için bütün kurumlarımızla yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz. Yarınlarımız olan siz gençlere güvenimiz tamdır.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Ailemle Huzurda Güncelleme : 2.3.2017

Üsküdar Çocuk Üniversitesi Öğrencileri Sabah Namazında Buluşuyor!

Üsküdar Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü birimlerinin 2 yıldan beri her hafta sonu öğrenci ve aileleriyle birlikte gerçekleştirdikleri 'Her Pazarda Babamla Huzurda' etkinliklerinde bu hafta Üsküdar Çocuk Üniversitesi öğrencileri aileleriyle birlikte sabah namazında buluşuyor!

5 Mart 2017 Pazar günü Sabah Namazında Altunizade Erzurum Sitesinde, Üsküdar Çocuk Üniversitesi Korkut Özal Kampüsü yanı Zahidiye Cami'nde gerçekleştirilecek buluşmaya tüm öğrenci ve velilerimiz davetlidir!

 

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı