Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Değerli Gençler;

Yüreğinizden gelen bütün enerji ve coşkunuzla yarınların Türkiye’sinin temelini oluşturuyorsunuz. Eğitimden kültüre, sanattan spora, var olan potansiyelinizi açığa çıkarmak ve yükseltmek cesaret, umut ve gayretle mümkündür. Ahlak sahibi, okuyan, düşünen, sorgulayan ve üreten bir gençlik bizim en önemli hedefimizdir. Üsküdar ‘dan başlayarak, Türkiye’de ve dünyada insanlığa faydalı ve örnek olacak nitelikli bireyler olabilmeniz için bütün kurumlarımızla yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz. Yarınlarımız olan siz gençlere güvenimiz tamdır.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
BU YAZIN EN GÜZEL OKULLARI EĞİTİME BAŞLIYOR! Güncelleme : 4.7.2017

Üsküdar Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde 3-28 Temmuz tarihleri arasında hizmet verecek olan Bilgi Evleri,  Çocuk Akademileri  ve Çocuk Üniversitesi yaz okulları tamamlanan kayıt işlemlerinin ardından eğitime başlıyor.

Eğitime verdiği destekle her zaman ön planda olan Üsküdar Belediyesi, öğrencilerin yaz tatilini hem eğlenerek hem de öğrenerek geçirmelerini hedefliyor.  Bu kapsamda hazırlanan eğitim programları Üsküdar Belediyesi Bilgi Evleri, Çocuk Akademileri ve Çocuk Üniversitesinde uygulanacak.

Yaz okulları eğitim programları içerisinde yer alan; Kuran-ı Kerim, itikat, ibadet, ahlak, siyer, öncü şahsiyetler, adab-ı muaşeret, drama, sanat atölyeleri, maharetli eller, tatlım tatlım atölyesi, su oyunları, permakültür, sinema saati, bilgisayar oyunları, yaşam becerileri, kitaplı kurabiye saati, okçuluk, akıl oyunları, geleneksel çocuk oyunları, yüzme, basketbol, voleybol, futbol, piknik ve geziler gibi birbirinden farklı öğretici ve eğlendirici etklinliklerle öğrenciler yaz tatilini dolu dolu geçirecek.

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı