Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Değerli Gençler;

Yüreğinizden gelen bütün enerji ve coşkunuzla yarınların Türkiye’sinin temelini oluşturuyorsunuz. Eğitimden kültüre, sanattan spora, var olan potansiyelinizi açığa çıkarmak ve yükseltmek cesaret, umut ve gayretle mümkündür. Ahlak sahibi, okuyan, düşünen, sorgulayan ve üreten bir gençlik bizim en önemli hedefimizdir. Üsküdar ‘dan başlayarak, Türkiye’de ve dünyada insanlığa faydalı ve örnek olacak nitelikli bireyler olabilmeniz için bütün kurumlarımızla yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz. Yarınlarımız olan siz gençlere güvenimiz tamdır.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
CÜNEYT ÇAKIR SPOR KOMPLEKSİ AÇILDI Güncelleme : 5.4.2017

Üsküdar Belediyesi tarafından Ünalan’da yapımı tamamlanan,  Türkiye'nin yıllardır yurt dışındaki en önemli markası hâline gelen FIFA Kokartlı hakem Cüneyt Çakır’ın adını taşıyan Spor Kompleksi ve 5 derslikli bilgi evi açıldı. 

Ünalan Cüneyt Çakır Spor Kompleksi ve Bilgi Evi’nin açılışına Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar Kaymakamı Mustafa Güler, İstanbul İl Hakem Kurulu Başkanı Aydın Kankaş, Türkiye Futbol Federasyonu eski üyesi Yemen Ekşi, belediye meclisi üyeleri ile Ünalan mahallesi sakinleri katıldı.

İlk olarak söz alan İstanbul İl Hakem Kurulu Başkanı Aydın Kankaş, böyle bir tesisin açılışında bulunmanın ayrı bir gurur verdiğini belirterek, "Buranın en güzel yanı dünya hakemliğine damga vurmuş Sayın Cüneyt Çakır hocamın isminin buraya verilmesi. Cüneyt Çakır, Dünya Kupası'nı yönetecek hakemlere verilen seminer için İtalya'da olması dolayısıyla bu açılışa katılamadı." ifadelerini kullandı. 

"Cüneyt Çakır ismi ülke olarak spor camiamızın, önemli ve marka bir ismidir"

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ise Üsküdar'da İstanbul'a hizmet etmeye devam ettiklerinin altını çizerek, "Bugün de burada yıllardır özlemini çektiğimiz ve bu mahallemiz için önemli bir hizmet olan ve bir taraftan spor tesisi dediğimiz halı sahayı ve alttaki muazzam kompleksi açmış bulunuyoruz. Üsküdar'ın en güzel ve en kullanışlı tesislerinden biri oldu burası. Cüneyt Çakır ismi ülke olarak spor camiamızın, önemli ve marka bir ismidir. Bu tesislerin yapımında emeği geçen herkese başta Gençlik ve Spor Bakanım Akif Çağatay Kılıç olmak üzere herkese canı gönülde teşekkür ediyorum." diye konuştu. 

Konuşmaların ardından Ünalan Spor Kulubü tarafından Başkan Türkmen’e plaket takdim edildi. 

Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, protokol üyeleri ile kurdele keserek açılışı gerçekleştirdi.

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı