Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Değerli Gençler;

Yüreğinizden gelen bütün enerji ve coşkunuzla yarınların Türkiye’sinin temelini oluşturuyorsunuz. Eğitimden kültüre, sanattan spora, var olan potansiyelinizi açığa çıkarmak ve yükseltmek cesaret, umut ve gayretle mümkündür. Ahlak sahibi, okuyan, düşünen, sorgulayan ve üreten bir gençlik bizim en önemli hedefimizdir. Üsküdar ‘dan başlayarak, Türkiye’de ve dünyada insanlığa faydalı ve örnek olacak nitelikli bireyler olabilmeniz için bütün kurumlarımızla yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz. Yarınlarımız olan siz gençlere güvenimiz tamdır.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
ÜSKÜDAR BELEDİYESİ ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIKTA DA GENÇLERİN YANINDA Güncelleme : 19.1.2017

     Gençliğin ve eğitimin her zaman yanında olan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Üsküdar’da 12. sınıfta okuyan 7.000 öğrenciye karne hediyesi olarak YGS Deneme Seti dağıttı.

Üniversiteye geçiş sınavı olan YGS’nin yaklaştığı bugünlerde öğrencilere nitelikli destek amacıyla yapılan bu çalışma Başkan Hilmi Türkmen ve Üsküdar Belediyesi’nin gençliğe ve eğitime verdiği desteğin sadece biri.

Üsküdar Belediyesi, ilkokuldan üniversiteye kadar bütün kademeler için 25 farklı bina ve birimde on binlerce Üsküdarlı gence eğitim, kültür ve sportif alanlarda destek vermeye devam ediyor.

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı