Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Değerli Gençler;

Yüreğinizden gelen bütün enerji ve coşkunuzla yarınların Türkiye’sinin temelini oluşturuyorsunuz. Eğitimden kültüre, sanattan spora, var olan potansiyelinizi açığa çıkarmak ve yükseltmek cesaret, umut ve gayretle mümkündür. Ahlak sahibi, okuyan, düşünen, sorgulayan ve üreten bir gençlik bizim en önemli hedefimizdir. Üsküdar ‘dan başlayarak, Türkiye’de ve dünyada insanlığa faydalı ve örnek olacak nitelikli bireyler olabilmeniz için bütün kurumlarımızla yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz. Yarınlarımız olan siz gençlere güvenimiz tamdır.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
ÜSKÜDAR’DA YAZ SPOR OKULLARI DEVAM EDİYOR Güncelleme : 7.7.2017

Üsküdar Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde açılan yaz spor okulları eğitime başladı.

Yaklaşık 534 öğrencinin eğitim aldığı yaz spor okulları Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi,  Vakıfbank Spor Sarayı ve Çamlıca Spor Okulu olmak üzere üç ayrı yerde eğitime başladı.

Voleybol, basketbol, beceri gelişim ve eğitsel oyunlarının yer aldığı eğitimlerde birbirinden renkli görüntüler ortaya çıkıyor. Öğrenciler spor yaparken eğlenceli vakit geçirmenin tadını çıkarıyor.

Üsküdarlı öğrencilerin yazı hem eğlenerek hem de öğrenerek geçirmeleri amacıyla Üsküdar Belediyesi’nin düzenlediği yaz spor okulları ağustos ayının son haftasına kadar devam edecek.

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı