Hilmi TÜRKMEN

Üsküdar Belediye Başkanı

Değerli Gençler;

Yüreğinizden gelen bütün enerji ve coşkunuzla yarınların Türkiye’sinin temelini oluşturuyorsunuz. Eğitimden kültüre, sanattan spora, var olan potansiyelinizi açığa çıkarmak ve yükseltmek cesaret, umut ve gayretle mümkündür. Ahlak sahibi, okuyan, düşünen, sorgulayan ve üreten bir gençlik bizim en önemli hedefimizdir. Üsküdar ‘dan başlayarak, Türkiye’de ve dünyada insanlığa faydalı ve örnek olacak nitelikli bireyler olabilmeniz için bütün kurumlarımızla yanınızda olacağımızı bilmenizi isteriz. Yarınlarımız olan siz gençlere güvenimiz tamdır.
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
Başkan
"ÜSKÜDAR İÇİN ÇAL" PROJESİ HAYATA GEÇİRİLDİ Güncelleme : 24.5.2017

Üsküdar Belediyesi  Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü öncülüğünde hayata geçirilen "Üsküdar İçin Çal" projesi kapsamından ‘"İstanbul’dan Üsküdar’a Yol Gider’" türküsü 50 ses sanatçısı tarafından seslendirildi. Seslendirilen türküye Üsküdar’ın tarihi ve kültürel yerlerini tanıtmak amacıyla Üsküdar’da bulunan  43 farklı mekanda klip çekildi.

Klibin tanıtım gecesinde Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, türküyü seslendiren ses sanatçıları ve proje destekçileriyle bir araya geldi.

Yayınlandığı an sosyal medyada çok fazla kişiye ulaşan klip büyük beğeni toplandı.

‘’Üsküdar, İstanbul’un kültür yakası’’

Gecede konuşma yapan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, ‘’Bu çalışma sonucunda mükemmel bir iş çıktı ve çok güzel bir karşılık buldu. Öncelikle yüreğinize, nefesinize, elinize sağlık. Sanatseverler adına hepinize teşekkür ediyorum. Üsküdar, İstanbul’un kültür yakası.  Bu türkünün sözleri de bunu anlatıyor. Ben diyorum ki İstanbul neresi? Akla gelen ilk yer Üsküdar oluyor. Bu kadar özel bir şehre sanat adına ne yapsak yakışıyor. Bu çalışmamız bugün yayınlandı ve olağanüstü ilgi gördü. Bu tür çalışmalara özellikle bu günlerde toplumumuzun çok ihtiyacı var. O yüzden çok önemli ve özel bir iş ortaya çıktı. Ben hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum’’ dedi.

Konuşmanın ardından hatıra fotoğrafının çekilmesiyle gece son buldu.

 

SOSYAL MEDYA

Yükleniyor...

                                  

Yukarı